Pasākumi

Izmanto 3td e-GRĀMATU bibliotēku!
Zvaigznes ABC – māksliniece sagatavojusi publicitātes attēlu sēriju par 3td e-GRĀMATU bibliotēku.
Reģistrējies šeit!
Lietotaju attālināta reģistrācija! Salaspils novada bibliotēka piedāvā reģistrēties bibliotēkā attālināti un izmantot bibliotēkas piedāvātos e-pakalpojumus: e-grāmatas un digitālos resursus.
#Ēkultūra
Muzeji Knuts Skujenieks  multimediālā vietne
Abonementā skatāma M.Bērziņas gleznu izstāde "Uz mirkli patverties krāsā"
Maijas Bērziņas gleznu izstāde „Uz mirkli patverties krāsā.” Salaspils novada bibliotēkā Abonementā līdz gada nogalei skatāma Maijas Bērziņa gleznu izstāde “ Uz mirkli patverties krāsā”. Aicinām apmeklēt izstādes atklāšanu 9. oktobrī 15.00
Aicina uz tikšanos ar rakstnieci Marinu Kosteņecku Salaspilī
19. augustā plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība un Salaspils novada bibliotēka ielūdz uz tikšanos ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku.
Lasīšanas stafete 2020
Apgāds Zvaigzne ABC izsludina jau sesto "Lasīšanas stafeti" jaunajiem grāmatu lasītājiem!
Vitauta Budreikas virtuālā foto izstāde
Islandes daba no putna lidojuma