No 15. novembra bibliotēka ATVĒRTA

No 15. novembra bibliotēka ir ATVĒRTA. Pakalpojumus sniedzam epidemioloģiski drošā režīmā apmeklētājiem ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku var apmeklēt kopā ar pieaugušo, kam ir derīgs sadarbspējīgs Covid-19  sertifikāts
Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs Covid-19  sertifikāts vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa ar negatīvu rezultātu (72 h)

Nevakcinētām personām apkalpošana TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA, zvanot pa tālruni:
Abonements:  67943452
Lasītava: 67387153
Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļa: 67387155

Lietotājiem ir  iespēja izmantot arī attālinātos pakalpojumus.Tiem, kuri nav reģistrējušies bibliotēkā, ir iespēja to veikt arī attālināti.
Piedāvājam lasīt e-grāmatas un izmantot datubāzes:
* latviešu valodā: www.3td.lv,  www.letonika.lv
* angļu valodā: datubāzes - Britannica Library un EBSCO eBook Public Library Collection
Ja nepieciešami autorizācijas dati, rakstīt info@biblioteka.salaspils.lv
Izdevumu nodošanai lūdzam izmantot grāmatu nodošanas iekārtu.