Viesi no Amerikas apmeklē Salaspils novada bibliotēku

Otrdien, 14.februārī, Salaspils novada bibliotēkā viesojās publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” koordinatore no Bila & Melindas Geitsu fonda Eimija Gipsone, kā arī neatkarīgās organizācijas Civic Agenda delegācija tās līdera Robina Knoula vadībā. Apmeklējot Salaspils novada bibliotēku, kā arī citas bibliotēkas mūsu valstī, viesi iepazīstas ar publisko bibliotēku darbību Latvijā. Tāpat viesi iepazīsies ar citu Bila & Melindas Geitsu fonda „Globālo bibliotēku” programmas dalībvalstu bibliotēkām Eiropā (Lietuvā, Polijā, Bulgārijā un Rumānijā), lai saskaņā ar fonda pasūtījumu virzītu publisko bibliotēku jautājumu Eiropas Savienības dienas kārtībā.

1.foto: Eimija Gipsone no Bila & Melindas Geitsu fonda un Robins Knouls no Civic Agenda iepazīstas ar Salaspils novada bibliotēku tās direktores Daigas Orbidānes vadībā.
2.foto: Līga Māsēna (3td), Daniels Mounts (Civic Agenda), Kristīne Pabērza (3td), Eimija Gipsone (MMGF) un Daiga Orbidāne.