Saldus bibliotēkas iedvesmo!

27. augustā 35 Pierīgas reģiona publisko bibliotēku darbinieki devās ikgadējā pieredzes apmaiņas braucienā. Šogad iedvesmu smēlām Saldus pusē, kur apmeklējām Saldus novada bibliotēku, Kursīšu pagasta bibliotēku – informācijas centru un Saldus pagasta bibliotēku.

Saldus novada bibliotēkai kā reģiona galvenajai bibliotēkai metodiskajā pārraudzībā atrodas 22 publiskās bibliotēkas. Viens no bibliotēkas stūrakmeņiem ir Mācību centrs, kurā notiek vietējo kopienas iedzīvotāju – bērnu, pieaugušo, t.sk. senioru apmācības par dažādām interesējošām tēmām.

Savukārt mazās Gaismas pilis pagastos – Kursīšu pagasta bibliotēka-informācijas centrs un Saldus pagasta bibliotēka – iedvesmo ar realizētajiem projektiem, pārsteidz ar radošām idejām un aizrauj ar pieredzes stāstiem.

Paldies visiem kolēģiem no Saldus novada bibliotēkām par pozitīvo enerģiju un sirsnīgām sarunām.

Braucienu papildināja Oskara Kalpaka muzeja un piemiņas vietas “Airītes” apmeklējums.

Teksts E.Gleizde