Salaspils novada bibliotēkā tikšanās ar rakstnieci Ingunu Baueri

28.novembra pēcpusdienā interesenti bija aicināti Salaspils novada bibliotēkā uz tikšanos ar rakstnieci Ingunu Baueri. Sarunu ar rakstnieci un klausītāju auditoriju rosināja LNB Bibliotēku konsultatīvā centra projektu vadītāja Liega Piešiņa. Pasākums notika kā Latvijas Nacionālās bibliotēkas realizētais projekts „Tikšanās Latvijas novadu bibliotēkās”  Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Profesionālās mākslas pieejamība Latvijas reģionos”  ietvaros. Literāte ļāva ieskatīties savā radošajā „virtuvē”, komentējot jau iznākušo grāmatu tapšanu, gan arī stāstot par savām nākotnes iecerēm. Inguna Bauere pazīstama gan kā Lata romānu rakstniece, gan kā vairāku biogrāfiskas ievirzes darbu autore par Latvijas kultūras vēsturē svarīgām personībām.

Teksts: Rita Mintaura
Foto: Ketija Klempnere