Pūčulēniem izlaidums!

13. maijā mazie pūčulēni kopā ar vecākiem apmeklēja noslēguma pasākumu. Pasākumā uzstājās bērnu vokālais ansamblis “Fantāzija” ar vadītāju Ingu Treibahu, un izpildīja četras dziesmas, no kurām divas bija veltītas māmiņām, jo nākamajā dienā tiek atzīmēta Mātes diena. Pēc tam visi draudzīgi izdziedāja un izdejoja  latviešu tautas deju “Tūdaliņ tāgadiņ” un rotaļu “Kas dārzā”.

Noslēgumā bērnus gaidīja priecīgs pārsteigums – zinātkārā Pūčulēna, kas ir lasīšanas projekta “Grāmatu starts” simbols, apciemojums. Katrs dalībnieks tika pie dāvaniņas, kuras sarūpējusi Salaspils novada pašvaldība kopā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrību, īpaši veidota pūču komplektiņa – mugursomas, lasāmgrāmatas, rotaļlietas – projekta simbola pūčulēna un noderīga materiāla par lasīšanu vecākiem.

Paldies vecākiem par līdzdarbošanos! Salaspils novada bibliotēka priecājas par katru jaunu lasītāju! Uz turpmāku tikšanos un sadarbību!