Pozitīva māksla ar špakteļlāpstiņu un gaļas āmurīti

Dienas gaisma ir ierastais mākslinieces Ievas Bondares radīšanas laiks, kad, izmantojot audeklu un eļļas krāsas, top kā lielformāta tā miniatūras gleznas. Cilvēki, notikumi, vide ir Ievas iedvesmas avoti, saule un gaisma – sabiedrotie.
Otrdienas vakarā Salaspils novada bibliotēkā sanākušie varēja baudīt ekskluzīvu notikumu, jo māksliniece viesojās sevis izloloto un veidoto sveču izstādes atklāšanā. Ieva dāsni dalījās stāstā par savu ceļu mākslā, par radošo darbu, kam laiku velta katru dienu. Māksliniece pauda pateicību saviem skolotājiem un diviem viņai nozīmīgiem vīriešiem, kuri viņai ticēja jau pašā sākumā, kad ticība sev kā māksliniecei vēl bija jāatrod.
Pasākuma izskaņā Ieva klātesošajiem novēlēja: atrast nodarbošanos, kas dod gandarījumu un sagādā patiesu prieku. Viņa tādu ir atradusi – gleznu radīšana sniedz prieku pašai un visiem, kas kļūst par Ievas darbu īpašniekiem.
Izstāde bibliotēkā apskatāma līdz 4.martam! Gaidīsim!

Teksts Ilze Zariņa
08.02.2023.