Pieredzes apmaiņas brauciens uz Dobeles Centrālo bibliotēku

29. maijā ciemojāmies Dobeles Centrālajā bibliotēkā, iepazīstoties ar kolēģu darba stilu un pārrunājot kopīgās bibliotekārā darba problēmas.

.

Pēc telpu renovācijas, Centrālā bibliotēka un bērnu bibliotēkas nodaļa izvietotas ēkas divos stāvos, kur valda plašums un gaisma, daudz telpaugu.

Gan lieliem, gan maziem lasītājiem ērti pieejami un pārskatāmi grāmatu plaukti

Lasītavu iekārtojums ļauj ērti justies gan lasītājiem, gan datorlietotājiem. Domāts arī par darbinieču ērtībām, izveidojot atpūtas telpu, kurā iespējams organizēt arī nelielus seminārus, bet plašākiem pasākumiem bibliotēka izmanto Sociālā centra kamīnzāli ēkas otrajā stāvā vai terasi un dārzu.

Pēc bibliotēkas apmeklējuma devāmies uz Pētera Upīša ceriņu dārzu(tagad Latvijas Augļkopības institūta selekcijas dārzs), kur katrs pats var pārliecināties, ka Dobele ir ne tikai saulainākā, bet arī smaržīgākā Latvijas pilsēta, vismaz ceriņu ziedēšanas laikā - noteikti!