Piedāvājam bezmaksas piekļuvi "Delfi Abonements" saturam

Šajā pavasarī, no 17. aprīļa, “Delfi” piedāvā bezmaksas piekļuvi “Delfi” abonēšanas saturam Latvijas publiskajās bibliotēkās. Arī Salaspils novada bibliotēkas, Dienvidu  un Saulkalnes filiālbibliotēkas apmeklētājiem šī  iespēja ir bez maksas.  Piedāvājums būs spēkā vienu gadu – līdz 2024. gada 17. aprīlim.
“Delfi Abonements” saturs pieejams gan bibliotēkas datoros, gan katram lietotājam savā ierīcē, pieslēdzoties bibliotēkas interneta tīklam.
Lai piekļūtu saturam, nepieciešams izveidot savu “Delfi” kontu. Ņem vērā, ka "Delfi Abonementa" saturs būs piesaistīts bibliotēkas IP adresei. Ārpus bibliotēkas "Wi-Fi" zonas, "Delfi Abonementa" saturu ir iespēja abonēt, sākot no 1 eiro.

Laipni aicināti sekot līdzi daudzveidīgam saturam par aktuāliem notikumiem Latvijā un pasaulē!