Latviešu autori un literatūra bibliotēkās

Salaspils novada bibliotēku krājumu ir papildinājušas Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizētā un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta “Rakstītāji un rakstu darbi: latviešu autori un literatūra bibliotēkās” grāmatas. Kopumā saņemtas 40 grāmatas 512 eiro vērtībā.

2023. gadā Latvijas Nacionālā bibliotēkas īstenotā projekta gaitā 725 publisko bibliotēku krājumi tiks papildināti ar 320 dažādu nosaukumu grāmatām 10367 eksemplāros no 39 izdevējiem, sniedzot nozīmīgu ieguldījumu krājuma bagātināšanā ar daudzveidīgiem izdevumiem, kā arī atbalstu grāmatizdevēju un autoru pārstāvēto nozaru attīstībā.

Vērtīgo grāmatu iepirkumā iegūtie izdevumi jau pieejami lasītājiem Salaspils novada bibliotēkā un tās filiālbibliotēkās.