Konkurss „Meklē un atrodi datubāzē letonika.lv!”

V/a "Kultūras informācijas sistēmas" kopā ar sabiedrību Tilde jau atkal aicina bibliotēkas aktivizēties tradicionālajam konkursam „Meklē un atrodi datubāzē letonika.lv!”

Kā arvien konkursa pamatā ir tradicionālā erudīcijas un informācijas meklēšanas prasmes pārbaude internetā - ar „odziņu” finiša izspēlē. Šoreiz prasmīgākie meklētāji no visas Latvijas tiks aicināti piedalīties TV spēlē „Zini vai Mini” Taču bešā nepaliks arī katra reģiona erudītākie dalībnieki bibliotekāru, lasītāju un skolēnu līgā, kā arī aktīvākās bibliotekāres.

Ņemot vērā sekmīgo pieredzi pavasara konkursā sadarbībā ar Lursoft IT, kad bibliotekāriem tika dota iespēja izpaust savu jaunradi, arī šajā konkursā nolemts motivēt un novērtēt ar balvām tos bibliotekārus, kuras meklē dažādus veidus, lai uzrunātu un ieinteresētu lasītāju.