Kā var būt gan šeit, gan tur!

Šogad Dzejas dienas Salaspils novada bibliotēkā iesākušās ar dzejnieces un redaktores Ērikas Bērziņas viesošanos. Mazie klausītāji no Salaspils 1. Pirmsskolas izglītības iestādes tika iepazīstināti ar dzejoļu krājumu „Mammas māja”, kurš tapis 6 gadu laikā, dzejoļi tajā ataino autores ģimenes dzīvi un ikdienu. Mammai šajā krājumā ir galvenā loma, viņa tiek attēlota īsta, dzīva, dinamiska un visu laiku klātesoša. Dzejoļi ir darbīgi un aktīvi, tie atspoguļo mūsdienīgu ģimeni un tās straujo dzīves ritmu un problēmas. Darbība tajos notiek starp virtuvi, vannas istabu, guļamistabu, pa ceļam uz bērnudārzu, trolejbusā vai dažreiz pagalmā.  Arī pie mums bibliotēkā šīs sadzīves situācijas tika izdzīvotas ar dzejoļu un autores līdzdalību, pārrunājot ar mazajiem klausītājiem ikdienas ainiņas. Pēc tam dzejniece uzdeva bērniem jautājumus par izlasītajiem dzejoļiem, tie, kas bija uzmanīgi klausījušies un sniedza pareizas atbildes tika pie balviņas – žurnāla „Pūcīte”.  Lai pasākums būtu radošāks, tika ierīkots foto stūrītis, kas atgādināja mammas virtuvi, un mammas „kleitu parāde”.

Paldies visiem pasākuma apmeklētājiem!