Jušu Saulgriežu pētniecības tēmu izloze SALASPILĪ

24. aprīlī svinīgā gaisotnē Salaspils novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļas telpās notika Jušu Saulgriežu pētniecības tēmu izloze.
Tēmas izlozēja VA „Kultūras informācijas sistēmas”  direktors Armands Magone un kustības idejas iniciators Sandis Kolomenskis.
Salaspils bērni pētīs - „Jāņi un Līgas”.
Pētniecības projektā iesaistījušās desmit pilotbibliotēkas no visas Latvijas – Salaspils, Bauskas, Ventspils, Misas, Dubultiem, Limbažiem, Madonas, Preiļiem un Kuldīgas.
Bērni kopā ar bibliotekāriem līdz jūnija beigām pētīs dažādas ar Jāņiem saistītas tēmas. Izpētīto izstāstīt palīdzēs mākslinieki, animatori, ilustratori, fotogrāfi, kas maija laikā bērniem – pētniekiem organizēs īpašas meistarklases. Pētniecības rezultātā tapušie materiāli būs pieejami www.jushi.lv un www.youtube.com/jushilv.
Foto: Raitis Rudovičs