Dzejas dienas Salaspilī

Šogad Dzejas dienu moto ir dzeja dzīvo.
Salaspils novada bibliotēka aicina savus lasītājus un dzejas mīļotājus piedzīvot dzeju, klātesot kādā no dzejai un dzejniekiem veltītajā literārajā notikumā.
23.septembrī, sadarbībā ar Salaspils 1.vidusskolas pedagoģi Inetu Nekrašu un speciālā kursa “Teātris un drāma” audzēkņiem, diena iesāksies ar dzejas pieturu pilsētā.
Dienas izskaņā bibliotēkā gaidīsim visus, kuri vēlas iepazīties ar ikšķilieša dzejnieka Marta Pujāta daiļradi un dzirdēt dzeju autora lasījumā.
26.septembrī bibliotēkā notiks 21.Knuta diena. Viesos būs muzikālās kamerizrādes „Knuts Skujenieks. Kro-kro” režisore Inese Mičule un komponiste Sniedze Prauliņa. Tiks atvērta izdevniecībā „Neputns” klajā laistā K.Skujenieka Eiropas tautasdziesmu izlase „Es mīlu tikai tad, kad dziedu”.
Ieeja pasākumos ar vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanu apliecinošu sertifikātu.
            Uz tikšanos!