Ceļojošā fotogrāfiju izstāde "Knutifikācija" Salaspils novada bibliotēkā

Noslēdzot novadnieka dzejnieka Knuta Skujenieka 80. jubilejas mēnesi, bibliotēkā no 28.septembra līdz 15.oktobrim būs aplūkojama ceļojošā foto izstāde „Knutifikācija”.

Melnbaltās fotogrāfijas attēlo dzejnieka ikdienu un attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, dokumentējot K.Skujenieku filmas "Knutifikācija" tapšanas laikā (3 gadu garumā), kur dzejnieks parādās gan filmēšanas vajadzībām organizētās, gan ikdienišķās situācijās. Izstādi veidojuši foto mākslinieki Viktorija Eksta un Paulis Jakušonoks.
Izstādes tapšanu atbalstīja Zviedrijas vēstniecība Latvijā un Latvijas Nacionālā bibliotēka. Dokumentālās filmas "Knutifikācija" oficiālā pirmizrāde paredzēta 2017. gada sākumā.
           Jubilejas atzīmēšanas ietvaros Salaspils novada bibliotēka no sava krājuma, kuru papildinām ar Latvijas Nacionālajā bibliotēkā esošajiem unikālajiem eksemplāriem, sagatavojusi Knuta Skujenieka literārā mantojuma izstādi, kura Salaspils novada bibliotēkā skatāma no 28.septembra līdz 10.oktobrim.
            Visi laipni aicināti!

Tekstu sagatavoja