Bibliotēku nedēļas pasākumi Salaspils novada bibliotēkās

Bibliotēku nedēļa Latvijā tiek apzīmēta kopš 1997.gada, kad to pirmo reizi organizēja pēc Latvijas Bibliotekāru biedrības ierosinājuma. 1996. gadā UNESCO 25. aprīli pasludināja par Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu, kad visā pasaulē tiek cildinātas grāmatas un to lasīšanā.
Šogad Bibliotēku nedēļa noritēs no 20.-25.aprīlim. Tā tiks veltīta pārmaiņām, visam jaunajam, kā arī novatoriskajiem aspektiem sen zināmās nozares tradīcijās.
Bibliotēku nedēļas vadmotīvs – Pastāvēs, kas pārmainīsies.

Bibliotēku nedēļas pasākumi
Salaspils novada bibliotēkā
  • 28. aprīlī plkst. 15:00 tikšanās ar Raiņa un Aspazijas muzeja vecāko ekspertu, Dr.philol. Jāni Zālīti „Jānis Ziemeļnieks dialogā ar Aspaziju un Raini”
  • 20. līdz 25.aprīlim Bērnu un jauniešu nodaļā Radošā darbnīca
                 „Smaidi, Saule, siltu smaiduSunbathing smileys
                   Savam saules bērniņam!”
        Ikvienam ir brīnišķīga iespēja uzzīmēt, izkrāsot vai izveidot savu Saulīti
  • 24.aprīlī plkst.13:00 Bērnu un jauniešu nodaļā tiekas Plašā Apvāršņa konkursa dalībnieki.
Dienvidu filiālbibliotēkā
  • 20.04.- 30.04. Literatūras izstāde „Mans Raiņa citāts”
„Un dzīvei laika daudz, ik mūžība
                                    Ir tikai smilšu grauds pie laika jūras.” /Rainis/