Bibliotēka aicina

Salaspils novada bibliotēka VKKF atbalstītā projekta “Rakstnieks. Personība. Lasītājs” ietvaros novembrī aicina uz tikšanos ar grāmatu autoriem, kuru darbi iekļāvušies grāmatu sērijā Es esmu... Sērijas romānos atklājas rakstnieku mūsdienīgais skats uz latviešu literatūras klasiķiem. Pirmā tikšanās ar rakstnieku Andri Akmentiņu notika oktobrī. Nākamā tikšanās reize – 4.novembrī plkst. 18.00 ar rakstnieci Ingu Žoludi, kuras romāna “Vendenes lotospuķe” varonis ir izcilais dzejnieks un rakstnieks Jānis Poruks. Savukārt 23.novembrī plkst. 18.00 viesos aicināsim rakstnieku Māri Bērziņu. Viņa romāna “Nākotnes kalējs” galvenais tēls ir pretrunīgais latviešu rakstnieks, daudzu romānu, stāstu un lugu autors, bijušais Latvijas PSR Tautas komisāru padomes, Latvijas PSR Ministru Padomes, PSRS Augstākās Padomes Tautību padomes priekšsēdētājs Vilis Lācis.

9.novembrī plkst.18.00 tikšanos atsāks “Ceļojumu stāstu” dalībnieki. Goda salaspilietis, ģeogrāfs Jānis Kļaviņš stāstīs par viņa vadītajām ģeoloģiskajām ekspedīcijām Baltijas, Barenca un Pečoras jūru teritorijās. Laipni aicināti visi interesenti!