Baložu pilsētas bibliotēka piedāvā palīdzību darba meklētājiem

Pašreizējās krīzes apstākļos, kad daudzi iedzīvotāji paliek bez darba, Baložu pilsētas bibliotēka sniedz palīdzīgu roku visiem darba meklētājiem – bibliotēkā ir apkopota interneta saišu kolekcija, kas aptver populārākos personāla atlases vortālus un uzņēmumus, sludinājumu portālus, CV paraugus un darba likumdošanu.

Saišu atlasē ir ieguldīts liels darbs, izvēlētas tikai tādas saites, kurās ir plaša informācija, kas tiek regulāri atjaunota. Apkoptās saites pieejamas bibliotēkas mājas lapas sadaļā "Saites". Tiem, kam mājās pieejams internets, tās var izmantot no saviem mājas datoriem. Bet, kam mājās interneta nav vai nav iemaņu informācijas meklēšanā internetā – laipni aicināti nākt uz bibliotēku!

Jau 2 gadus bibliotēkā ir pieejams bezmaksas internets un datorpakalpojumi. Kopumā lietotājiem pieejami 8 datori, tāpēc pārsvarā tie pieejami bez rindas. Bibliotēkas darbinieki ir zinoši un vienmēr laipni palīdzēt apmeklētājiem. Darba meklētājiem Baložu bibliotēka sniedz sekojošu palīdzību:

• darba sludinājuma un CV ievietošanu internetā,
  • apkopotu saišu materiālu par darba meklēšanas iespējām,
  • padomus un paraugus CV rakstīšanā,
  • bezmaksas internetu un datorpakalpojumus,
  • konsultācijas datora un interneta lietošanā.