Aicinām uz Knuta dienas koncertu "Kā klājas?", 26.09.2024. plkst. 19.00

Salaspilī notiks Knuta Skujenieka piemiņai veltīts koncerts “Kā klājas?”

Jau tradicionāli 26. septembrī Salaspilī tiek svinēta “Knuta diena” – dzejniekam, atdzejotājam, publicistam, valstiskuma balvas saņēmējam Knutam Skujeniekam (1936–2022) veltīts sarīkojums. Šogad Knuta dienā iecerēti divi centrālie notikumi: Knuta Skujenieka dzīvei un dzejai veltīta tūrisma maršruta – dzejas pastaigas prezentācija un dzejniekam veltīts muzikāli literārs koncerts “Kā klājas?”.

Koncertā "Kā klājas?" mūzika mīsies ar fragmentu lasījumiem no kādas mazas vijolnieces vēstulēm Knutam un dzejnieka sirsnīgām atbildēm uz tām. Koncertā piedalīsies Karlīnas Īvānes studijas “Vijolīte” audzēkņi un draugi, kā arī Rūta Kronberga un Dainis Īvāns teicēju lomās.

Koncerts “Kā klājas?” notiks Nacionālā botāniskā dārza vides izglītības centrā “Botania”, Miera ielā 1, Salaspilī.  Ieeja ir bez maksas, saņemot ielūgumu Salaspils novada bibliotēkā vai Salaspils novada Tūrisma informācijas centrā. Vietu skaits ierobežots. Ielūgumi pieejami, sākot no 9.09.2024.

Knuta dienas norisi organizē Salaspils novada bibliotēka sadarbībā ar Salaspils novada Tūrisma informācijas centru un Nacionālā botāniskā dārza vides izglītības centru “Botania”.