18. aprīlī plkst. 14.00 tikšanās ar rakstnieku Arno Jundzi

VKKF atbalstītā projekta "Rakstnieks. Personība. Lasītājs" ietvaros, Salaspils novada bibliotēka 18. aprīlī plkst. 14.00 aicina uz tikšanos ar rakstnieku Arno Jundzi.
Šajā tikšanās reizē saruna būs par romānu “Es nemiršu nekad”, no romānu un monogrāfiju sērijas “Es esmu…”. Grāmata veltīta  latviešu dzejniekam, tulkotājam un publicistam Eduardam Veidenbaumam (1867–1892).
“Lauku sētas brīnumbērna Eduarda liktenī stāsts par uzliesmošanu un strauju sadegšanu nav oriģināls, arī ne stāsts par sava talanta nenovērtēšanu, vēlmi sadedzināt uzrakstīto un slavu, kas atnāk tikai pēc nāves. Bet fakts, ka 2022. gadā Veidenbauma apjomā nelielo literāro mantojumu vairāk nekā gadsimtu pēc viņa nāves turpina lasīt, citēt un izdziedāt, liecina par ko nepārejošu. Tam centies piekļūt arī Arno Jundze savā versijā par dzejnieka neprātīgi īso mūžu.”  Tā grāmatu raksturo  konsultants Vents Zvaigzne.
Romānu sērija (izdevējs @Dienas Grāmata, VKKF atbalsts) ir latviešu mūsdienu prozas un literatūrzinātnes paralēļu un pārmiju projekts, atklājot kultūru, vēsturi un personības.
Aicināti visi interesenti.