17. martā plkst. 17.00 Svētā Jēkaba stāstu vakars un izstāde

17. martā plkst. 17.00 Salaspils novada bibliotēkā norisināsies aizraujošu stāstu vakars, ko organizē Salaspils novada TIC sadarbībā ar Salaspils novada bibliotēku un Svētā Jēkaba ceļa asociāciju Latvijā: “Parādīsim ceļu ikkatram interesentam, divos ceļa gājēju stāstos iepazīstinot ar mūsu novada posmu, kas iet cauri Salaspilij 18 km garumā, kā arī ar īstu, reāli piedzīvotu un izdzīvotu ceļa stāstu aicināsim ceļā tos, kas ir domājuši, apcerējuši, bet līdz šim nav saņēmušies iziet Sv. Jēkaba ceļu lielajā Eiropā līdz pašai Spānijas pilsētiņai Santjago de Kompostela.” Ceļa stāstu vakaru papildinās izstāde “Ceļa gājēju palīgi un iedvesmotāji”, kas Salaspils novada bibliotēkas telpās turpināsies līdz 31.martam.