11. maijā plkst.18.00 tikšanās ar Laini Pērsi un Artūru Driņinu

11. maijā plkst.18.00 Salaspils novada bibliotēkas “Ceļotāju stātos” viesosies Laine Pērse un Arturs Driņins. Par sevi un iecerēto tikšanos viņi stāsta: ”Esam divi ceļotāji, Laine un Arturs, kas apguvuši jau 87 valstis – daudzas no tām ar autostopiem un ne tikai reizi vien! Sešās grāmatās iemūžināti košākie piedzīvojumi, kuru nebūt nav mazums, un dažreiz paši neticam, ka tas tiešām noticis ar mums! Šoreiz stāstu vakarā par to, kā sākām, kāpēc sākām, un kur pasaules ceļi mūs aizveduši! Un kripatiņu vairāk par Ķīnu, kur nokļuvām tieši pasaules trakuma viducī. Tur pavadījām divus gadus, mācot ķīniešiem angļu valodu. Ķīnieši, “lokdauni”, gan-bei, un mēs! Lai arī ķīnieši saka, ka tam, kas notiek Ķīnā, tur arī jāpaliek, mēs padalīsimies ar šo neparasto stāstu Salaspils novada bibliotēkā tieši trīs dienas pirms atgriešanās šajā lielajā, brīnumu pilnajā pasaulē!”

Aicināti visi interesenti.

27.04.2023.