Pasākumi

Lasītāja karte tavā viedtālrunī
Sekojot digitālo tehnoloģiju attīstībai un domājot pa
Reģistrējies šeit
Lietotaju attālināta reģistrācija! Salaspils novada bibliotēka piedāvā reģistrēties bibliotēkā attālināti un izmantot bibliotēkas digitālos resursus.
Izmanto 3td e-GRĀMATU bibliotēku!
Zvaigznes ABC – māksliniece sagatavojusi publicitātes attēlu sēriju par 3td e-GRĀMATU bibliotēku.
Knuta Skujenieka vietne
Multimediālās vietnes www.knutsskujenieks.lv  mērķis ir dzejnieka literārā mantojuma un dzīves telpas saglabāšana un pieejamība ikvienam interesentam
#Ēkultūra
Muzeji Knuts Skujenieks  multimediālā vietne
Abonementā skatāma M.Bērziņas gleznu izstāde "Uz mirkli patverties krāsā"
Maijas Bērziņas gleznu izstāde „Uz mirkli patverties krāsā.” Salaspils novada bibliotēkā Abonementā līdz gada nogalei skatāma Maijas Bērziņa gleznu izstāde “ Uz mirkli patverties krāsā”. Aicinām apmeklēt izstādes atklāšanu 9. oktobrī 15.00
Aicina uz tikšanos ar rakstnieci Marinu Kosteņecku Salaspilī
19. augustā plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība un Salaspils novada bibliotēka ielūdz uz tikšanos ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku.