Pasākumi

Lāčplēša dienai veltīta izstāde
„Tomēr vēl pēc simtiem gadu atminējās Lāčplēša” – rindas no A.Pumpura eposa „Lāčplēsis” izvēlētas par vadmotīvu izstādei, kuras veidošanas idejas autore Salaspils 1.vidusskolas vēstures skolotāja Daina Tauriņa šī gada pavasarī uzrunāja Salaspils novada bibliotēku par iesaistīšanos izglītojoši rad
Multimediālā vietne www.knutsskujenieks.lv
Aicinām doties virtuālajā ekskursijā pa dzejnieka Knuta Skujenieka dzīves un darba vietām. Vairāk sadaļā multimediālā vietne
Atkal tiekamies ciklā „Ceļojumu stāsti bibliotēkā”
28.februārī plkst.17.30 Salaspils novada bibliotēkā norisināsies tikšanās ar veloalpīnistu, ekstrēmceļotāju Bruno Šulcu, kurš stāstīs par piedzīvoto, kājām veicot Apija ceļu (via Appia), kas tiek uzskatīts par vecāko lielceļu pasaulē.
Dziesmu svētku tradīcija un kora dziedāšana Salaspilī
No 29.06. Salaspils novada bibliotēkas mājaslapā skatāma Virtuāla izstāde „Dziesmu svētku tradīcija un kora dziedāšana Salaspilī”
22.septembrī CITĀDA KNUTA DIENA
Tuvojas ikgadējā Knuta diena. Salaspilī jau 17.  Dzejoļus K. Skujenieks  neraksta jau desmit gadus, jo „vecam cilvēkam rakstīt liriskus dzejoļus būtu mulsinoši.”