Pasākumi

Maini paradumus-Reģistrējies šeit!
Lietotaju attālināta reģistrācija! Salaspils novada bibliotēka piedāvā reģistrēties bibliotēkā attālināti un izmantot bibliotēkas piedāvātos e-pakalpojumus: e-grāmatas un digitālos resursus.
#Ēkultūra
Muzeji Knuts Skujenieks  multimediālā vietne
Abonementā skatāma M.Bērziņas gleznu izstāde "Uz mirkli patverties krāsā"
Maijas Bērziņas gleznu izstāde „Uz mirkli patverties krāsā.” Salaspils novada bibliotēkā Abonementā līdz gada nogalei skatāma Maijas Bērziņa gleznu izstāde “ Uz mirkli patverties krāsā”. Aicinām apmeklēt izstādes atklāšanu 9. oktobrī 15.00
Lasi e-grāmatas!
♦3td e-GRĀMATU bibliotēka. Ikvienam lasītājam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru un tulkotos darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.
Aicina uz tikšanos ar rakstnieci Marinu Kosteņecku Salaspilī
19. augustā plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība un Salaspils novada bibliotēka ielūdz uz tikšanos ar publicisti un rakstnieci Marinu Kosteņecku.
Lasīšanas stafete 2020
Apgāds Zvaigzne ABC izsludina jau sesto "Lasīšanas stafeti" jaunajiem grāmatu lasītājiem!
Vitauta Budreikas virtuālā foto izstāde
Islandes daba no putna lidojuma
LNB nodrošina attālinātu piekļuvi digitālajiem resursiem
Latvijas Nacionālā bibliotēka, MK izsludinātās valsts ārkārtas situācijas laikā, piedāvā attālināti izmantot digitālos resursus un e-pakalpojumus.