Pūčulēnu skola

Lasīšanas veicināšanas projekta “Grāmatu starts” ietvaros, ko  īsteno LNB Atbalsta biedrība un Latvijas publiskās bibliotēkas,  jau otro gadu Salaspils novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļa piedāvā 3-4 gadus veciem bērniem kopā ar vecākiem apmeklēt “Pūčulēnu skolas” nodarbības. Projekta mērķis ir mudināt pašus mazākos iepazīties ar aizraujošo grāmatu pasauli un iedibināt lasīšanu kā tradīciju ģimenē. Programmas ietvaros bērni kopā ar vecākiem apmeklē bibliotēku – iepazīstas ar to un darbojas kopā.

20. janvārī tika aizvadītas pirmās “Pūčulēnu skolas” nodarbības, projektam pieteicās 21 bērns, un tika izveidotas 2 grupiņas. Ģimenēm tika pastāstīts par bibliotēkas piedāvātajiem pakalpojumiem. Mazie “pūčulēni” tika iepazīstināti ar bagāto un daudzveidīgo grāmatu pasauli. Visi kopā saucām burtiņus un spēlējām “kustību alfabētu”, kur katram burtam bija atbilstoša kustība. Noslēgumā radošajā darbnīcā bērni izveidoja no papīra katrs savu pūcīti.

Paldies vecākiem par iesaistīšanos!