Lasi e-grāmatas!

No 2019. gada janvāra Kultūras informācijas sistēmu centrs un SIA „Tieto Latvija” sadarbībā ar apgādu „Zvaigzne ABC” pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem visā Latvijā piedāvā jaunu pakalpojumu, nodrošinot iespēju tīmekļa vietnē www.3td.lv bez maksas lasīt latviešu autoru e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.
Pakalpojums „3td e-GRĀMATU bibliotēka” ir pieejams reģistrētiem bibliotēku lasītājiem, kam piešķirti bibliotēkas e-kataloga autorizācijas dati. Ja lasītājam nav lietotājvārda un paroles e-kataloga izmantošanai, tad jāvēršas bibliotēkā to saņemšanai!
Šobrīd e-grāmatu bibliotēkā tiek piedāvāti vairāk nekā simt „Zvaigznes ABC” izdevumi - galvenokārt daiļliteratūra.
Lasītāju ievērībai:
  • e-grāmata tiek izsniegta uz 2 nedēļām
  • Vienlaicīgi tiek izsniegtas 2 e-grāmatas
  • Mēneša laikā var lasīt ne vairāk par 4 e-grāmatām
  • Izvēlēto e-grāmatu var lasīt tikai 1 reizi
  • Ja lasītājs ir parādnieks savā bibliotēkā, e-grāmatas lasīt nav iespējams
  • Reģistrējoties vietnē "3td e-GRĀMATU bibliotēka” jāizvēlas Bibliotēka --PIERĪGA.
Ar “3td e-GRĀMATU bibliotēka” lietošanas noteikumiem un informāciju par reģistrāciju var iepazīties šeit. Neskaidrību gadījumā sazinieties ar savu bibliotēku.
Vairāk par pakalpojumu un projekta realizāciju Kultūras informāciju sistēmas centra mājaslapā.