Viktora Veinberga fotogrāfiju izstādes atklāšana

11. novembrī Salaspils novada bibliotēkā notika Viktora Veinberga fotogrāfiju izstādes "Es brīnos" atklāšana.

Viktors Veinbergs ir salaspilietis - diplmēts inženieris mežkopis un jau kopš jaunības aizraujas ar fotografēšanu.

Vairāku gadu garumā fotogrāfijās iemūžināta arī Salaspils un Nacionālais botāniskais dārzs.

Izstādē interesentiem tika dota iespēja fotogrāfijās apskatīt Salaspili, dažādos laika periodos, un bagātīgu Nacionālā botāniskā dārza kolekciju.

Salaspils novada bibliotēka uzsākusi veidot un papildināt arī fotogrāfiju digitālo kolekciju , kuru iespējams apskatīt bibliotēkas mājaslapā - novadpētniecības datubāzē šeit, jeb sadaļā : Katalogs un datubāzes ->Novads -> Viktora Veinberga fotokolekcija.

Izstādi atklāj bibliotēkas direktore Daiga orbidāne

Viktors Veinbergs stāsta par to, kā sācis aizrauties ar fotografēšanu

Viktoru Veinbergu ar vēl vienu izstādes atklāšanu sveic viņa meita Daiga Veinberga un bibliotēkas kolektīvs