Lasīšana turpinās!

Sveicināti, bērni un jaunieši!

Mācības skolā ir beigušās, tagad ir laiks atpūtai, tomēr iesakām izlasīt kādu interesantu, jautru vai aizraujošu grāmatu. Ja ir nepieciešamas grāmatas no ieteicamās literatūras vasaras lasīšanai saraksta, tad nāc uz bibliotēku un izvēlies sev nepieciešamo.
Aicinām ikvienu iesaistīties “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā”.  2020. gada kolekcijā ir iekļautas 28 grāmatas no astoņām dažādām izdevniecībām. Nelielajā kolekcijā pārstāvēti 14 oriģinālliteratūras darbi un 14 tulkojumi no dažādām valodām. Kolekcija, ko izraudzījusi profesionāla žūrija, ir interesanta un sola lasītājiem daudz pārsteigumu, izziņas prieku un emocionālu mirkļu. Lasi un vērtē!
Vienmēr gaidām tos, kam lasīšana ir vaļasprieks - Jūs esat mūsu uzticamākie bibliotēkas draugi.
Grāmatas gaida savus lasītājus!