Jušu pavasara-vasaras misijas noslēgums

6.oktobrī Salaspils Juši – Kristiāna Poļakova, Raivo Vaivods, Kristiāns Nemkovičs un Bērnu un jauniešu nodaļas vadītāja Inita Siņica devāmies uz Latvijas dabas muzeju, lai piedalītos Jušu kustības pavasara-vasaras misijas noslēguma pasākumā. Te bija sabraukuši Juši no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām. Mūs sagaidīja un uzrunāja Jušu idejas autors Sandis Kolomenskis, MRS grupas pārstāve Inga Vasiļjeva, un a/v KIS sabiedrisko attiecību speciāliste Ilma Elsberga.

Pēc tam sadaloties divās komandās katrs devāmies savā izklaidējoši izglītojošā piedzīvojumā. Vieni devās ekskursijā pa muzeja patstāvīgo ekspozīciju un otri uz īpašo izziņas telpu, kurā notika nodarbība Par Zemi, Sauli un mums, kuru vadīja muzeja darbiniece Kristīne Dzene. Vēlāk grupas samainījās vietām.
Pēc šī piedzīvojuma dabas muzejā mums piedāvāja siltas pusdienas un katrs dalībnieks tika pie nelielas dāvaniņas.
Paldies pasākuma organizētājiem par šo jauko dienu!

Inita Siņica