E-prasmju nedēļa Saulkalnes filiālbibliotēkā

Pirmdien, 26. martā Saulkalnes filiālbibliotēkā notika pasākums „E-prasmes tavai karjerai”. Interesenti varēja iepazīties ar noderīgiem resursiem internetā, meklējot informāciju par  nepieciešamo mācību iestādi, kursiem, darba vakancēm utml., kā arī pārliecināties par Letonika.lv, Lursoft.lv un bibliotēkas elektroniskā kataloga iespējām meklējot vajadzīgo avotu un informāciju savām mācībām vai studijām. Visi dalībnieki  ar lielu interesi  pārbaudīja savas e-prasmes IT barometrā.
Pasākumā piedalījās 4 skolēni un 5 studenti.
Visas  e –prasmju nedēļas garumā bibliotēkas apmeklētāju interesi piesaistīja izstāde „Pārbaudi savas e-prasmes!”, kura rosināja  apgūt jaunas iemaņas e-vidē. Viss vairāk jautājumu bija  par dažādu maksājumu veikšanu, pakalpojumu pirkšanu, sludinājumu ievietošanu internetā, elektroniskajām datu bāzēm  utt. Notika 6 izvērstas e-konsultācijas par dažādiem lietotājus interesējošiem jautājumiem.