Uzslavē labu servisu!

Labsserviss.lv sadarbībā ar galveno partneri Lattelecom un īpašu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas un Kultūras informācijas sistēmu centra atbalstu aicina Latvijas pašvaldību publiskās bibliotēkas kļūt par kustības Labs Serviss vēstnesēm un rosināt ikvienu bibliotēkas apmeklētāju uzslavēt laba servisa iestādi, organizāciju vai uzņēmumu akcijā „Uzslavē labu servisu!” Tā norisināsies marta mēnesī visā Latvijā un iedzīvotājiem būs iespēja balsot par iestādēm un uzņēmumiem, kuri būs pieteikuši savu dalību akcijā.

Par akcijas noteikumiem un dalībniekiem informācija pieejama tīmekļa vietnē labsserviss.lv
Jau šobrīd ikviens var uzslavēt labu servisu, labsserviss.lv lapā klikšķinot uz reklāmas banera – smaidošās sejiņas „Uzslavē labu servisu!” un pēc tam nonākot lapā uzslave.lv ieteikt laba servisa iestādi vai uzņēmumu dalībai akcijā.
Plašāk par kampaņu “Uzslavē labu servisu!”, iesaistīšanās iespējām un paredzamajām aktivitātēm tiks rādīts un stāstīts tiešraidē šā gada 28.februārī no pulksten 11:00 līdz 12:00, kura būs skatāma
Latvijas Pašvaldību savienības mājas lapā www.lps.lv- sadaļā „Semināri-Tiešraide”