Salaspils novada bibliotēka piedāvā apgūt prasmes darbā ar datoru

Visiem, kas vēlas pilnveidot savas esošās iemaņas darbā ar sadzīvē neatņemamo ierīci – datoru… Salaspils novada bibliotēkā būs pieejamas individuālas konsultācijas par konkrētu jautājumu, kas radies datora izmantošanas procesā. Līdz šim bibliotēkā notikušās grupu nodarbības, lai apgūtu pamatprasmes strādāt ar datoru, mainām pret konsultācijām, kurās bibliotekārs palīdzēs rast atbildi vai ieteiks risinājumu jautājumam vai konkrētai situācijai. Bibliotēkā trešdienu pēcpusdienās gaidīsim ļaudis ar interesi par datora un interneta izmantošanas pamatiem. Piemēram: kā uzrakstīt un nosūtīt vēstuli?, kur internetā atrast daiļdārzniecības padomus?, kāpēc ekrānā ir redzams puslogs?, kā nosūtīt ārzemju radiem fotogrāfijas par ražas svētkiem mežā un savā virtuvē?, kā ar sociālo portālu palīdzību iepazīties vai atrast savus klases biedrus?, kur var atrast rezultātus „Dinamo” spēlēm? Līdzīga rakstura jautājumi interesē arī Tevi? Tavi mazbērni ir pārāk nevaļīgi, lai parādītu, kura poga jāspiež, lai ekrāns rādītu Tev vajadzīgo? Piezvani pa tālruni 67387153, piesakies, atnāc un noskaidro. Uz tikšanos Salaspils novada bibliotēkā, Enerģētiķu ielā 9.

Tekstu sagatavoja
bibliotekāre Ilze Zariņa