Ceļojošā izstāde „Muminu ģimene no Somijas” Salaspilī!

Izstāde Latvijā ceļo ar Somijas vēstniecības starpniecību un jau bijusi vairākās bibliotēkās. No 18. marta līdz 12. aprīlim tā aplūkojama Salaspils novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļā.
      Izstādi veidojis Somijas institūts Igaunijā sadarbībā ar trollīšu autortiesību turētāju "Moomin Characters", izdevniecību "Schildts & Söderström" un Muminu žurnāla izdevēju "Egmont". Somijas institūta Igaunijā darbības mērķis ir iepazīstināt Baltijas valstis ar somu kultūru. Jau kopš 1994.gada Somijas Institūts organizē Muminu tematisko ceļojošo izstādi.
       Izstādes "Muminu ģimene no Somijas" ekspozīcijā ir Muminu sērijas romāni latviešu valodā, grāmatas un žurnāli angļu, somu un zviedru valodās, kā arī visdažādākie priekšmeti ar Muminu simboliku. Apmeklētājiem ir iespēja izkrāsot Somijas institūta Igaunijā darbinieku sagatavotos zīmējumus vai uzzīmēt pašiem savu Muminu.
Novēlam jaukus brīžus kopā ar trollīšiem Muminiem!